Stylový nábytek za přijatelné ceny

archivační kovové do šatní skříně

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Kovove regaly - bazar -

Plechové skříně šatní + masivní, kovové a další regály, věci do zámečnické dílny i jinam např. masivní nůžky na kulatinu a profily, stolní lis, spousty vrtáků, stavitelné výstružníky.

Šatní skříně -

vám poradí, jak vybírat Šatní skříně. Vybírejte si Šatní skříně podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Skříně • Více jak 860 kusů •

Nabízíme moderní i klasické skříně, jednodvéřové skříně, dvoj a více dveřové skříně i skříně s posuvnými dveřmi. Vyberte si ze dvou základních podkategorií - šatní skříně nebo čistě policové skříně. Pro rychlý a pohodlný výběr Vaší nové skříně použij

Dílenské a archivační skříně

Kovové dílenské a archivační skříně pro šanony, ... Šatní lavice. Šatní lavice Příslušenství Pracovní stoly. ... Skříně jsou nedílnou součástí prakticky každé místnosti, slouží pro zpřehlednění a zvýšení kapacity úložných prostor. V našel eshopu nale

kovové spisové skříně

Plechové skříně, dílenský nábytek a šatní skřínky i . Na těchto stránkách Vám přinášíme kovový nábytek do kanceláří, archivů i skladů a dílen. Dále pak šatní skřínky i archivační plechové skříně, regály i 2 a více zásuvkové kartotéky (registratury).

JAST-CZ - Kovový nábytek, šatní skříně, regály ...

Kancelářský, dílenský a kovový nábytek. Nabízíme kovový nábytek pro vybavení kanceláří, zdravotnických a školních zařízení, archivů, skladů a šaten: kartotéka, lístkovnice, výkresové skříně, archivační skříně, spisové, registrační skříně, trezory, pl

Předsíňové skříně |

Úložného prostoru v předsíni není nikdy dost. Díky našim skříním budete mít vždy dost místa pro vše, co chcete mít po ruce. Do menších prostor máme skříně s posuvnými dveřmi, ale vybrat si můžete i skříně velké.

Kovové policové regály :: Regály a kovový nábytek

Dále nabízíme kovový nábytek jak pro vybavení dílenských provozů, tak i do kancelářských prostor. Pro ukládání dokumentů se výborně hodí kartotéky nebo archivační skříně, v dílně zase přijde vhod dílenský stůl a nebo skříň pro ukládání nářadí.

Šatní skříňky TRITON

Kovové šatní skříňky. Šatní skříňky 1-dveřové - kovové ... Naše hasičské a policejní skříně byly k vidění na výstavě Infopol 2019 ve belgickém Kortrijku, kde je vystavoval náš obchodní partner společnost Cube-lockers. SPORT-ACHAT 2019.

regály do skříně

Skříně, regály do dětského pokoje Postele do dětského pokoje Archivační otočné stojany, regály, skříně otočné stojany, regály, skříně - šetří Váš prostor při archivaci Vašich dokumentů Kovové regály a regálové systémy, regálové systémy do